Powołani na mecz z Villarrealem
Dzisiaj po południu pierwszy zespół Barcelony w Ciudad Deportiva Joan Gamper odbył ostatni trening przed meczem na El Madrigal. Po treningu Josep Guardiola podał skład jaki pojedzie na mecz z Villarrealem.
Wśród 14 zawodników pierwszego zespołu, na mecz pojadą: Cuenca, Dos Santos, Sergi Roberto i Tello.
Na treningu nie pojawił się Pinto, który dostał dzień wolny z powodu spraw osobistych.
Lista powołanych:
Valdés, Pinto, Pique, Fabregas, Puyol, Xavi, Thiago, Mascherano, Messi, Sergio Busquets, Adriano, Abidal, Alves, Pedro, Dos Santos, Isaac Cuenca, Sergi Roberto i Cristian Tello.
Plan Podróży
Drużyna Barcy uda się w podróż na mecz z Villarreal w sobotę rano. Prawdopodobnie zespół wyruszy ze stacji o godzinie 10. Do miejscowości Vila-real Barca powinna przybyć o godzinie 12.55 i pojechać stamtąd autobusem do hotelu. Po meczu który rozpocznie się o 22 zespół uda się w podróż powrotną i wróci do Barcelony prawdopodobnie o 3.20.
źródło: fcbarcelona.cat
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
- Następny mecz
- Poprzedni mecz
- Tabela ligowa
- Tabela strzelców
- Piłkarz miesiąca

Tylko zalogowani mogą wybierać piłkarza miesiąca!
- Ankieta
- Statystyki
Witaj na ViscaElBarca.pl Serwis aktualnie przegląda 4 osób w tym 0 użytkowników.
Szczegółowe statystyki serwisu:
- Online: 4
- Newsów: 5404
- Newsów dziś: 0
- Użytkowników: 681
- Foto tygodnia
- Cytat tygodnia














David Villa
Andreu Fontas

















